EN TESİRLİ KISMET AÇMA DUASI KADIN VE ERKEK İÇİN İNANILMAZ ETKİLİ KISMET AÇMA DUASI İPLE KISMET AÇMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER KISMET AÇAN DUALAR KİLİTLE KISMET AÇMA

Kısmet açma duası

Whatsapp danışma her türlü sorularınız için gerçek çözümler

0555 023 82 21

Tesirli kısmet açma duası kısmet açma yöntemleri nelerdir?kısmet açmak için hangi süre okunur:

Kısmet açma duası ve kısmet açma dualarından evvel kısmet bağlılığı nedir onu kısaca özetleyelim.Kısmet bağlılığı olduğunu düşünen kişiler bu sıkıntının giderilmesi için kısmet açma yöntemlerine başvurular.Kısmet kapalılığı neden olur kapalı kısmeti olan kişilerin kısmet bağlılığı genellikle üzerlerindeki kötü etkiler ve enerjilerden kaynaklanır bunlar büyü nazar uğrama cin musallatı ve buna benzer durumlar gibi etkenlerden dolayı kısmet bağlılığı yaşarlar,böyle bir durumdan şüphelenen kişiler kısmet açma duası na araştırılar ama evvela bakım yapmak lazım kısmet bağlılığı varmı yokmu,diyelimki kısmet bağlılığı var bunu zaten kişilerde tahmin edebilirler yaşadıkları kısmetsizliği tahmin edebilirler çünkü laf yerindeyse attığı taş yerine gitmez,bunun için mutlaka kısmet açma yollarına bakmak lazımdır kısmet açma duası okuma ve uygulama için işin ehli kişilere müracat etmek şartdır.Kısmet kapalılığı olan kişilerde şu belirtiler olabilir.Evham vesvese panik atak daraltı bunalım çarpıntı kötü düşünceler beslamek kötü rüyalar.Kısmet açıklığı için cuma saatinde yani sela ile ezan arasında 19 adet Cuma süresini okuyorsunuz ve bunu 3 cuma tekrarlıyorsunuz.Allah'ın izniyle kısmetiniz açılır biiznillah

Hayırlı Bir Kısmet İçin Okunacak Dualar:
"Rabbi,inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru"
"Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım"
Kuvvetli Bir Kısmet Açma Duası:
Evlenemeyen Kimseler için Taha süresinin 131 ve 132. ayetleri bir kağıt üzerine misk, safran ve gülsuyu karışımı,bir mürekkep ile yazılır da o zamana kadar evlenememiş bir kimsenin koluna asılırsa, Biiznillah kısmeti açılır. Ayrıca eğer kendinde unutkanlık arız olmuşsa, derhal şifa bulur biiznillah,fakir ise fakirlikten kurtulur biiznillah.
(ed-Dürru'n-Nazıym)
Kısmeti Açan Dualar:
Evlenemeyen Kızların Okuyacağı Dua, Evlenmek İsteyenlerin Okuyacağı Dua
74. Vellezine yekulune rabbena heb lena min ezvacina va zürriyyatina kurratea'yüniv vec'alna lil müttekiyne imama
Türkce: Ve onlar ki: "Ey Rabbimiz, lütfunla bizlere eslerimizden, çocuklarimizdan,göz aydinliklari ihsan buyur ve bizi takva sahiplerine önder kil!" derler,kaynak:furkan suresi 74. ayet değerli kardeşlerim okuyan çoğu kardeşlerimiz mutlu bir yuva kurdu evlenmeyi dileyen kardeşlerimiz okusun Allahın izniyle faydasını görecektir inşaallah.

 

Hayırlı Bir Eş Duası:
bismillahirrahmanirrahiym..allahu la ilahe illa huvel hakiymul habir..allahu la ilahe illa huvessemiul basir Allahu la ilahe illa huvel vahidul ehadun Allahu la ilahe illa huverrahmanirrahiym allahu la ilahe illa huvel ferdussamed..allahu la ilahe illa huvezzahirulbatınınu Allahu la ilahe illa huvel vahidul ehadussamed..allahu la ilahe illa huvel fettahul aliym..allahu la ilahe illa huvel kariybul musavvir..allahu la ilahe illa huvelmennanul hannanu..allahu la ilahe illa huverrafiul aliym..allahu la ilahe illa huvel hakiymul keriym..allahu la ilahe illa huvel melikul kuddus Allahu la ilahe illla huvel hakkul mubiyn..allahu la ilahe illa huvel aziyzul aliym..allahu la ilahe illa huvel ehadussamed Allahu la ilahe illa huvel baisul varisu..allahu la ilahe illa huve fad uhu muhlisiyne lehuddiyn velhamdulillahi rabbil alemiyn Allahumme salli ala seyyidina muhammedinil fatihil,ebvab kezalike zevvecnahüm bihurinıyn AMİN ..
Ol bu duayı hegün sabah namazından sonra 70 kere,okuyan kişi insana bir kişi aşık olur yemez içemez her gece bir yılan gelir boynuna sarılır uyuyamaz vallahi billahi aşık olur,ve dünyada her ne muradı var ise hasıl olur biiznillah haza şahmaran duası budur gaflet olunmaya inşaallahu taala
Kapalı Kısmeti Açan Dualar:

Bismillahirrahmanirrahim
İnsan suresinin ilk 2 ayetini 313 defa okuyacaksınız, ayetin sonundaki semian kelimesine gelince 7 kere tekrar edeceksinisiniz yani şu şekilde okunacak başta 1 defa besmele cekin.
Hel eta alel`insani hıynüm mined dehri lem yekun şey`en mezkura. İnna halaknel`insane min nutfetin emşacin nebteliyhi fece`alnahu semiy`an,semiy`an,semiy`an,semiy`an,semiy`an,semiy `an,semiy`an,bası yra.
Hayırlı Bir Kısmet İçin Okunacak Dualar:
Eğer bir kimse kendisinde sihir nazar veya kısmeti bağlanmış olduğundan şüphe ediyorsa, bu dertlerden kurtulmak için bir pazartesi veya perşembe gecesi sabaha karşı abdest aldıktan sonra tenha ve temiz bir ortamda kıbleye yönelir.öd ağacı veya amber gibi güzel kokulu bir şey yakar ve odayı buhurlar.daha sonra niyet ederek (1001)defa hz. peygamber (s.a.v)'e ''allahümme salli ala seyyidina muhammedinil fatihıl ebvab.'' salavat şerifesini oku gönderir bundan sonra... allahümme inni es' elüke bi resulike muhammedin habiybike ve haliylike en tühallile ukdete.(burada kendinde rahatsızlık olanın ismi söylenir.)an kısmetiha vekşit anha zulmetes sıhrı ve te'siral ayni ya hılale ukudu ve ya kaşifez zulmi ya allahü ya keriymü ya keriymü ya zel celali vel ikram. diyerek dua ederse allah'ın izni ile sihir ve nazar ortadan kalkar. kısmeti açılır biiznillah
Bağlı Kısmeti Açan Dualar:
Kısmeti baglı olupta evlenemeyen bir kız,için bir arabi ayın cuma günü ğüneş dogarken veya sala vakti.misk ve saferan ile beyaz ipek üzerine vefk yazılıp üzerine 170 defa ayetel kürsi okunur ve kız veya kadın gögsünde taşırsa en kısa zamanda mesut bir izdivaç yapar biiznillahu teaala,bu vefk üzerinde oldukça,güzel olmayan bir kadın dahi herkesin gözüne son derece şirin ve güzel gözükür,herkes ona sevgi ve sempati duyar,onunla dost olmak için can atarlar.
Bismillahirrahmanirrahim
fetekabbeleha rabbüha bi kabulin hasenin ve enbeteha nebaten hasene...
Kısmeti Bağlı Kızların Okuması Gereken Dualar:
Nasibi bağlı olan veya evde kalmış bir kızın evlenebil mesi için, aşağıdaki Ayeti,Kerimeler ve Esmalar bir tabağa yazılıp, kadın sütü ile yazı bozulduktan sonra, bu sütü kız,yüzüne sürerse, Allah Teala'nın izniyle en kısa zamanda evlenir biizniilah.

Yazılacak olanlar budur:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ وَمَنْ اَوْفَى بِعَهْدِ اللهِ فَاسْتَبْشِرُوا بِبَيْعِكُمُ الَّذِى بَ ا
بَعْتُمْ بِهِ وَذَلِكَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِيمُ وَلَوْ لاَ اِذْدَخَلْتَ جَنَّتَكَ قُلْتَ مَا شَاءَ الله
لُاَقُوَّةَ اِلاَّ بِا للهِ اِنْ تَرَنِ اَنَا اَقَلَّ مِنْكَ مَا لاً وَ وَلَدًا وَلاَ حَوْلَ وَلاَقُوَّةَ اِ لاَّ
بِاللهِ الْعَلِىُّ الْعَظِيمُ يَاحَنَّانُ يَاحَنَّانُ يَاحَنَّانُ يَا اَلله يَا اَلله يَا اَلله يَارَحْمَ نُ
يَارَحْمَنُ يَارَحْمَنُ يَارَحِيمُ يَارَحِيمُ يَارَحِيمُ يَاوَدُودُ يَاوَدُودُ يَاوَدُودُ يَاوَدُو دُ
9ا ا 999 يَاشَكُورُ يَاشَكُورُ يَاشَكُورُ يَاَلله بِرَحْمَتِكَ يَا اَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ
ا ا و م م م م ه ه ه ه ج ج ج ا ا 7و و ا 5ا ا ه ا ا ا ا ا ا 5

Bismillahirrahmanirrahim. Ve men evfa biahdihi minallahi festebşiru
bibeyıkümüllezi baba’tüm bihi ve zalike hüvel fevzül azim. Ve levla iz dehalte
cenneteke kulte maşaallahü la kuvvete illa billahi in tereni ene ekalle minke malen
ve velada. Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim.Ya Hannanü Ya Hannanü
Ya Hannanü Ya Allahü Ya Allahü Ya Allahü Ya Rahmanü Ya Rahmanü Ya Rahmanü
Ya Rahimü Ya Rahimü Ya Rahimü Ya Vedüdü Ya Vedüdü Ya Vedüdü Ya Şekürü Ya
Şekürü Ya Şekürü Ya Allahü Birahmetike ya erhamer rahimin. Dokuz dokuz dokuz
elif elif beş elif elif he elif elif elif elif elif elif beş vav vav elif yedi elif elif vav mim
mim mim mim he he he he cim cim cim elif elif.

Veya bir kimsenin eşyası satılmasa, yukarıdaki bu duayı bir kağıda yazıp bu yazılıyıda,satılmak istenen eşyanın içine konulursa, o eşya satılır biiznillahu teala.

Bir Bayanın Evlenmek İçin Okuyacağı Dua
Ahmet ed deyrebi hz lerinin mücerrebatı Deyrebbi kitabından aldım.güvenilirdir fazlada zor değildir Şunlar Yazılır ve Kendir tütsüsü ile tütsülenip Sağ pazu da taşınır inşaallah.

نهش ۲ نهش ۲ كهل ۲ مارش ۲ يارش ۲ سروش ۲ هوش ۲ نوش ۲ نواش ۲ نهزاش ۲ انحلت عقدة فلانة بنت فلانة ورغب فى خطبتها كل من رآها بحق هذه الاسماء العظيم وبألف الف لا حول ولا قوة إلا بالله العلى العظيم وصلى الله على سيدنا محمد وعلى آله وصحبه وسلم
(birinci kısma senin adın ikinci yere anne adı sadece bayanlar içindir )
Kapalı Kısmeti Açma Duası:
Kapalı bir kısmeti açmak için:
Kırmızı kurdele al. 3 düğüm at her düğüm atarken düğüme ....... oku. Sonra melisa ile tütsüleyip, kırmızı mum ile yakın bu kısmet açmak içindir. Eğer birini aşık etmek istiyorsan; "bu kurdele yanarken falanca kişinin de kalbi benim için yansın" denir.Yüce Mevlam dualarınızı kabul etsin.
Kısmet Açılması İçin Okunacak Dua:
Kısmetin açılması ve helalinden evlenip yuva kurmak isteyen arkadaşlar, cuma suresini 18 kere okusunlar.(gerçekten çok faydalı deneyip faydasını görenler olmuştur) Cuma Suresi; ayrıca dargın olan eşlerin aralarının düzelmesi için de 5 kere okunursa, eşlerin arası düzelir. Aralarındaki soğukluk ve kızgınlık gider, birbirlerine karşı muhabbet hasıl olur.
CUMA DUASI okunuşu:
Lailahe illallah Cuma’nın sebebiyle, Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradımı ver.
Melekler duasıyla, Ya vedüdüm, entel maksudum, Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, cennet kapılarını aç, benim günahımdan geç.Benim günahım varsada senin gibi halikim var. Muhammed Aleyhisselam dostum var.
İlahi kabre vardığım gece lütfeyle, yalnız kaldığım gece bilmediğimi bildir. Kabrimi nur ile doldur. Kevser şarabına daldır, ulu cemalini göster.
Gece gündüz yalvarırım sana dünya ve ahiret muradımı ver bana.
Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah.
Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi şahımız var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.Sırrım sübhanım Allah, derdim dermanım Allah, gafil kuluna gam düşmüş, yetiş imdadımıza,ya Muhammed.
Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, ya Allah, ya Muhammed umarız senden şefaat.
Lailahe illallahtır özüm, Muhammed Mustafadır sözüm, ihlas-ı şerif ile yıkadım yüzüm. Ayetele kürsü için sen kabul eyle sözüm.Bugün Cuma günüdür. Dinim İslam dinidir. Dinimin İslam dini olduğuna, yetmiş binin nısfına, mühürledim üstüne.
Lailahe illallah üç muradım var, biri cennet, bir ırmak diyarını görmek. Aç cemalini göster diyarını.
Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvarırım sana. Her zaman sana muhtacım, cemalini göster bana.Cennetine davet et Allahım kabrimizde rahatlık, sıratta selamet, tatlı canımız sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.
Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle.Lailahe illallah selalar duası için, Muhammedün Resullullah arşı ala gölgesi için hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle Ya Rabbim.Elif Allah, Nur Muhammed tez selamet.
Ya Celil, etme zelil, gönder delil. İlahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasını ulaştır, duaya açılan elleri icabete eriştir.
Allahım senden başka kimsemiz yoktur. Lailahe illallah arşı alaya Muhammedün Resullullah şükür Mevlaya.
Yarabbi yarabbena her,halim malumdur sana, cenneti alada cemalini göster bana.Lailahe illallah günahlarımız af eyle, Muhammedün Resullullah makamımı nur eyle.İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim.Selatü selaya yolladım Mevlaya, sen cümlemizin muradını ver gelecek Cuma’ya,Lailahe illallah ve cellehü edası ile, Rabbim muradımızı ver melekler duası ile.
Lailahe illallah kalbimizi karartma, rızkımızı azaltma, kabrimizi, daraltma, senden başka kapı aratma, muhannete muhtaç etme.
Lailahe illallah imanla sabır, Muhammedün Resullullah azapsız kabir.Allahım beni af eyle, her derdimi def eyle, rızkımızı bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabını muktedir eyle.Evvelim Allah, ahirim Allah, kalbimde beytullah Lailahe illallah Muhammedün Resullullah. “Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve rasûlühü” diyerek çene kapatmak nasip eyle Yarabbi.Allahım şeytanın şerrinden, kabirdeki yılanlardan, çıyanlardan, ölümün dehşetinden, kabirin azabından, sıratın zulmetinden muhafaza eyle Allahım.Ölümün hayırlısını, üç ayların birisini, Yasinin yarısını okurken ölmeyi nasip eyle Yarabbi.
Kısmet Açmak İçin Okunacak Duaları nelerdir:
Evlenemeyen yada nasibi çıkmayan dul ve kız için Fecr suresini bir kase içine yazıp yağmur suyu ile o suyu silip,onunla bir parça kına yoğurup elini kınalar ise nasibi tez çıkar.
Fecr suresi her çeşit belanın defi içinde 7 kere okunur..
Kısmet Açmak İçin Okunan Dua:
Dünyevi ve uhrevi, ebedi mutluluk ve saadete erişmek isteyen kimse; her günün Utarit Yıldızının saatinde 286 defa Ya Rauf ismini zikretmeye devam ederse beklediği saadet ve mutluluk kapıları sonuna kadar kendisine açılır.

Kapalı Kısmeti Açmak İçin Dua:
Kısmet açılıp evlenebilmek için;
Kısmeti kapalı olan kimselerin kısmetlerinin açılıp evlenmeleri ve hayırlı yuva kurabilmeleri için; aşağıda gelen ayet bu niyetle günde 480 defa okunur ve buna birkaç gün devam edilirse her türlü bağlı kapılar açılır.Hayırlı yuva kurulur.
Bismillahirrahmanirrahim
Rabbeneftah beynena ve beyne kavmina bil hakki ve ente hayrul fatihiyn
Kısmeti Açan Dualar
sabah ezandan önce kalkacaksınız abdest alıp namazınızı kılacaksınız namazın arkasından 41 ayet el kürsi okuyacak ve niyetnizi yapacaksınız güneş doğana kadar uyumayıp ezandan sonra kapı yada pencerenizi açıp evinize nasip,kısmet dolmasını sağlayacaksnız,her konuda her işiniz açılır inşaallah yeterki allaha el açıp yalvarın.
Kısmetimin Açılmasını İstiyorum Duası:
Haliei şerifte varid olmuştur ki;her gün 100 kere
"La ilahe illüllahül melikül hakkul mübin"diyen kimseye rızık ve kısmet kapıları açılır biiznillah , fakir ve ihtiyaçtan kurtulur.Allah teala onu af ve mağfiret buyurduğundan kabir azabı görmez ve cennete girer.Kısmet açma duası veya duaları iş için olsun evlilik için olsun genelde birbirlerine yakın işlemlerdir,iş kısmeti açma duası için bu okuduklarınızın haricinde kısmet açma vefki de yazılabilinir kolay kısmet açma duası.Kısmet açmak için bir çok formüller vardır,her bir kısmet açma yöntemleri farklı farklıdır,kilitle kısmet açmak vefk ile kısmet açma ve tılsım ile kısmet açma muska ile kısmet açma,peki bu kısmet açma yolları hangisi daha hızlı ve etkili güçlü kısmet açma yöntemleridir,uygulayan kişiler kurallara uyarak uygularlarsa hepsi iyi sonuç verir biiznillah.Kısmet bağlılığı varmı yokmu nasıl anlarız kapalı kısmet belirtileri nelerdir sorusu çok soruluyor,kısmet bağlılığını aslında anlamak zor değil mesela her işinizin ters gitmesi buna kuvvetli bir ıspattır,ve hiçbir sebeb yokken evlilik kısmeti bir türlü olmaz belkide hep basit sebebler çıkar hep bir engel çıkar bu birden fazla durum oluyorsa kısmet kapalılığı var demektir ve kısmet açma duası uygulanır.Bazı kişiler kısmet bağlılığı olduğundan haberleri bile olmaz ve kısmetsizlik yaşadıklarının farkına bile varmazlar bu açıdan kısmet açma duaları da okumak akıllarına gelmez,ve kısmetsizlik yaşıyor gibi gelir kişilere ama emin değillerdir,zaten bir kişi devamlı bir kısmetsizlik yaşıyorsa kısmet bağlılığı vardır bir çaresine baktırmassa ileride büyük sorunlarla karşılabilirler bu yönde kuvvetli kısmet açma duası mevcuttur.Kısmet açma yöntemlerinden birde kısmet açma duası yanı sıra kısmet açma vefki vardır,kısmet açma vefkfi bir nevi kısmet açma duasıdır biz buna tılsımlı dualar diyoruz ve çok kuvvetli kısmet açma duası'dır.Başka kısmet açmak için dua olarak kısmet açan esmalar da kısmet açmada oldukça etkilidir kısmet açma da en çok okunan esmalardan biriside ya fettah c.c ismi şerifidir bu ismi şerifide zaman ve adetlere uyarak okunursa inşaallah kısmet açıklığı olacaktır.Kısmet açma yötemlerinden iş için olsun evlilik kısmeti olsun açılması için kilitle kısmet açma duası vardır,tuzla kısmet açma ve daha değişik kısmet açma yolları mevcuttur,neticede kısmet açma duaları iş kısmeti olsun evlilik kısmeti olsun amaç kapalı bağlı kısmeti açmaktır.Kısmet ve nasibin açılması için okunacak duaların bir kısmını sizlerle paylaştım.En tesirli kısmet açma duası bir kaçını sizlere sundum birde kolay kısmet açma duası olarakda sizlere kısmet açma esmalarını tavsiye ederim bunun bir kaç yolu vardır meslela ya fettah ismi şerifi ve fetih süresi ile yasin şerif bu niyetle okumak,birde her günün bir esması var bu esmaları bu niyet ile okumaktır,ve bu ilmi almaış olan kişilerin kısmet açma duaları hakkında daha detaylı bilgiye sahip oldukları için kısmet açma duası nı o kişilerden yardım alınması en doğrusu olacaktır.Havas kitaplarında bir çok çeşit kısmet açma yöntemleri vardır.İş kısmeti açma duası nasıl okunur,kısmet açmak için okunan dualar yanı sıra kısmet açma vefk ve kısmet açma muskası yazılmasıda mevcuttur ve kısmet duası her ne olursa olsun hepsinin bir etkili güçlü duaları vardır.En tesirli kısmet açma duası nedir,ve nasıl açılır merak konusudur,en etkili kısmet açma duaları nasıl yapılır.

Kısmet açma duası kısmet açma yöntemleri kısmet açmak için dua nedir en kısa zamanda kısmet açma duası kadın tesirli kısmet açma duası kaç günde etki eder iş kısmeti açma duası kısmet açmak için kilit açma kısmet açmak için yapılması gerekenler iple kısmet açma inanılmaz etkili kısmet açma duası kilitle kısmet açmak için gün ve saatleri hızlı kolay kısmet açmak için zikir ve esma evlilik kısmeti açma iş ve rızık kısmet açma nasip kısmet açan dualar bekarlar için tuzla kısmet açma acilen evlenmek için dualar hayırlı evlilik için denenmiş dua sevdiğinle acele evlenmek için dualar sevdiğinle evlenmek için etkili dua bekarlara evlilik duası bu dua sayesinde evlendim evlilik duaları denenmiş kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır kısmet bağlılığı nasıl çözülür,kısmet bağlanması nasıl açılır,kısmet kapama büyüsü nasıl bozulur,basiret bağlanması nasıl anlaşılır,kısmet nasıl açılır nihat hatipoğlu,nazardan kısmet kapanır mı,kısmeti kapatan şeyler

Kısmet açma duası okunuşu:

Kısmet açma duası okunuşu genelde perşembe akşamları cumu günleri okunmasında daha çok fazileti vardır ama bu diğer günler okunmaz anlamınada gelmez,ve ayrıca en kısa kısmet açma duası olarakda mesela 21 gün fetih süresini sabah namazlarından sonra okumak iyi gelecektir.Ya fettah ismi şerifi de bu konuda etkili esmalardır.Kısmet açma vefki hazırlamak ise bu ilmi almış olan kişiler tarafından hazırlanır.Havas kitaplarında kısmet açma ile ilgili bir çok yöntemler vardır bunların içinde önemli olan denenmiş kısmet açma duası tavsiye ederim.Aslında kısmet açmak okadar kolayda değildir bazı kişilerin üzerinde kısmet kapalılığı okadar çoktur ki bunu açmak zaman alabilir.Hızlı kısmet açmak için dua varmı sorusuna gelince,yapılacak kısmet açma duası her ne olursa olsun gerekli şartlar yerine getirilirse en kısa zamanda kısmet açma duası inanılmaz etkili olacaktır inşaallah.Kısmet açmak için hocaya gitmeye gerek varmıdır? yani biz kendi kısmetimizi kendimiz açamazmıyız,bağlı olduğunu düşündüğümüz kısmetlerimizi yine kendi kendimize okuyarak nasıl açarız ve kısmet açmak için hangi dualar okunur?evet bir kişi kendi kısmetini kendisi açabilir edindiği doğru bilgiler sayesinde gerekli kurallara uyarak kısmet bağlılığını ortadan kaldırabilir fakat ben yinede işin ehli birinden destek alması tarafındayım.Birde kısmeti kapalı olmayıpda kısmetsizlik yaşayanlar vardır,tabiki bu kişiler kısmet kapalı olduğunu sanarlar halbuki evlilik için endişe duydukları için bir türlü evlenemezler,ve evlenmek için kısmet açma duasına sarılırlar fakat şu bir gerçektirki tabikide her işimizi dua ile besmele ile başlamak ve dualara sarılmak doğru olanıdır bu konunun yanlış anlaşılmaması gerekir.Bazı kişiler kısmet açma büyüsü nasıl yapılır diye araştırma peşine düşüyorlar halbuki okadar kıymetli ve değerli kısmet açma duası ve yöntemleri varken kısmet açma büyüsüne müracat etmek akıllıca değildir neden kısmet açma büyüsüne sarılıyorsunuzki halbuki kısmet açma duası demek daha uygundur büyü hoş bir uygulama değildir,kısmet açma muskası ve kısmet açma vefki etkili yöntemlerdir.havas ilminde daha çok kısmet açma yöntemleri mevcuttur bunları buraya yazmaya kalkışsak sayfalar yetmez fakat zaman zaman inşaallah paylaşımlarda bulunacağım.Kısmet açma muskası deyince bir çok kişi bundan korkuyor büyü gibi görüyor halbuki kısmet açma muskası rahmani bir çalışmadır,bunda korkacak bir durum yoktur,havas ilmi il kısmet açmak yöntemleridir.Kısmet açma konusunda çok formüller vardır,ve bu formüller içerisinde denenmiş olanları zaman zaman işleyeceğiz inşaallah.Kısmeti bağlı olan kişiler ne yapmalıdır,kısmet bağlılığı olan kişiler kısmetlerinin açılması için evde bazı uygulamalar yaparlar.Kısmetsizlik veya kısmet kapalılığı aynı şeymidir?kısmetsizlik ve kısmet bağlılığı aynı şey değildir kişinin kısmeti açık olabilir fakat kısmet bağlılığı yaşayabilirler.Kısmet açma yöntemleri çok fazla mevcuttur kısmet açma yolları arasında genelde denenmiş formüller uygulanır,tahrip olmuş veya içeriği değiştirilmiş uygulamalar başarısızlıkla sonuçlanır.Kısmet açmak için 7 camiden su formülü vardır ama en tesirli kısmet açma duası yine kısmet açma muskası veya kısmet açma vefki diyebiliriz.Kısmet açma duası okuyacak kişiler tarifde verilen kısmet açma dualarını okurken dikkatli olması yanlış okumaması gerekir ve ayrıca kısmet açma duası okuyacağı zaman dua okuma vakitlerine dikkat etmeleri gerekmektedir.Bazı durumlar vardırki kısmet açma işlemine gerek kalmadan kısmet açılabilinir bu manevi tedavi gören kimseler içindir.